Fellne 15

Shitet nga: Xxxx 13 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 me kater shtrafa jon pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim