Fellne 15coll shume te mira Me goma te veres

Shitet nga: Bujar 30 Krr 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 coll te drejta e te mira me goma te veres
Bajne per golf 5 per mercedes opel etj
Nr tel 044/049 456 524. +viber+386 49 456 524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim