Fellne 15she ylli

Shitet nga: Ardit 21 Tet 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she jon te mira me guma i shes ose i ndrroj me 14she se e kom kerrin 1.6 po du me ja ngjit ma te vogla. Muni me thirr edhe ne viber +37744104791.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim