Fellne 16", Goma te veres 205/55/16

Shitet nga: Kushtrim 24 Mar 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16"-(she) te VW, gomat jane te veres dhe jane pak te perdorura 205/55/16. Nuk kane as ni defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim