Fellne 16" 5x112

Shitet nga: Djuk 17 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne ORIGINAL VW Lissabon 16" 5x112 pa gumat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim