Fellne 16 RS cosworth (4 vrima)

Shitet nga: Enver 09 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 RS Cosworth Origjinal nga Gjermania me goma 205 50 16 per Ford.Audi.Pezho,Citroen etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim