Fellne 16 col per mercedes ckllas

Shitet nga: Fellne Sot 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum gjendje te mir qimim fiksn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim