Fellne 16 per opell

Shitet nga: fellne 04 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 16 per opell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim