Fellne 16

Shitet nga: burimi 05 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te mira po asni grrithe du me i ndrru se i kam ndrru amartizerat e po qohet kerri nalt i kam pas ne golf 4me pes shrafa jane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim