Fellne 16

Shitet nga: Egzon 15 Pri 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrojen me nAj sen 16 me 4 shrafa edhe
5 shrafa tmramtat mat gjona e tparat mangushta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim