Fellne 16

Shitet nga: Mergim Arnauti 18 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16-qe keto fellne kan qen te vendosura ne opel vectra. Bejm ndrrim me fellne 16-qe per mercedes cekllas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim