Fellne 16

Shitet nga: skenda 12 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te mira 16 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim