Fellne 16 coll orgnall passat golf sharan tauran

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne orgnall passati sharan golf taura
Fellnej jon te ardhura nga suedija boj ndrrim
Viber +355693326541
Fellnet jon pordorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim