Fellne 16 coll per Golf 5-6 passat

Shitet nga: Fatlum 18 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll per golf 5-6 passat me goma tveres tmira fellnet jan treja pa perdor, bejm ndrrim
Viber:+38649144074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim