Fellne 16 coll per Passat,Tauran,Golf 5-6

Shitet nga: Fatlum 07 Maj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll per Passat,Tauran,Golf 5-6
fellnet jan shun trujtne
Viber:+38649144074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim