Fellne 16 coll sa po ardhur nga zvicra

Shitet nga: Alb 29 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES Fellne 16 coll
GOMAT E Veres
215-55-16
per
passat
golf 5 -6-7
audi
QMIMI I VOLITSHUM
VBN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim