Fellne 16 me goma 1 vjet tmoqme

Shitet nga: Liridon 07 Pri 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet shiten me goma t'veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim