Fellne 16 per BMW

Shitet nga: kushtrim 21 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per BMW te ardhur nga zvicrra.
Qmimi 220
Tel.044317864.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim