Fellne 16 per audi

Shitet nga: Allmir 07 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim