Fellne 16 per peugeot 607

Shitet nga: Vllaznim 31 Gsh 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per peugeot 607 me 5 vrima jane vetem 3 cope sepse njera eshte e thyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim