Fellne 16 she

Shitet nga: armend 09 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16 she me goma te dimrit 205/50/16 te reja te.cilat ju bojn ktryre veturave opel golf seat fiat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim