Fellne 16-she

Shitet nga: Arian 08 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16-she me permasa 205 ;45;16 ju mirpresum .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim