Fellne 16

Shitet nga: . 28 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16 shum te mira per opel mercedes etj . fellnet janë me goma te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim