Fellne 16

Shitet nga: fellne 01 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16she te cilat i bojn golf123 opel etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim