Fellne 16

Shitet nga: armend 06 Pri 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16 she borbet me 4 vrima te cilat ju bojn ktyre veturave opel golf polo fiat seat renault
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim