Fellne 16

Shitet nga: kushtrim 13 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

222 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16
Qmimi 220
Tel.044317864
Fellnet16 jon kan te ngritu ra ne kombi T5 me to u ardh prej zvicrre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim