Fellne 16

Shitet nga: kushtrim 16 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16_she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim