Fellne 16

Shitet nga: Buqi 03 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 - 9coll PowerTech jon me 10 bira univerzall bajn per shum kerre fellnet jon ne gjendje perfekte. viber +37744 775 496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim