Fellne 16

Shitet nga: Gezim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me goma vere
BMW , WV , Opel etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim