Fellne 16

Shitet nga: skenda 18 Sht 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 me goma te mira dhe te rujtura te ardhura nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim