Fellne 16

Shitet nga: Muhamet 04 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 16 per golf 1-2-3 opel me 4 shtrafa fellnet jon shum tmira as nuk dridhin as sen hiq 185-50-R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim