Fellne 16

Shitet nga: artoni 17 Jan 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16she me goma ver dimer ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim