Fellne 16

Shitet nga: artoni 05 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 ne gjendje te mir me goma M+S shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim