Fellne 16

Shitet nga: Taulant 23 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 me 4 bira me goma te veres shum te mira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim