Fellne 16she me 4 vrima

Shitet nga: LAH 13 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 AlFellne 16sh me 4 vrima , në gjendje të rregullt

Qmimi sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim