Fellne 16she me 5 shrafa

Shitet nga: Taulant 29 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 x Fellne 16she (5x100mm) me 5 shrafa PA GUMA per:
AUDI A3
AUDI S3
AUDI TT
CHRYSLER NEON
CHRYSLER PT CRUISER
CHRYSLER SEBRING
HOLDEN APOLLO <93
LEXUS ES 250 90-91
MG ROVER ZT 01>
ROVER 75
SEAT IBIZA 02>
SEAT LEON 99>
SEAT LEON CUPRA R 03>
SKODA FABIA 00>
SKODA OCTAVIA 97>
SUBARU FORESTER
SUBARU IMPREZA WRX
SUBARU LEGACY
SUBARU LIBERTY GEN2 BD
TOYOTA CAMRY <92
TOYOTA CELICA 86-96
TOYOTA CELICA 90-96
TOYOTA CELICA 00>
TOYOTA COROLA
VOLKSWAGEN BEETLE (NEW) 98>
VOLKSWAGEN BORA 98-03
VOLKSWAGEN CORRADO 5-STUD 92-98
VOLKSWAGEN GOLF III 5 Stud 92-98
VOLKSWAGEN GOLF IV 98-03
VOLKSWAGEN JETTA V-6 93-98
VOLKSWAGEN JETTA 99>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim