Fellne 16she per Golf 2 audi etj

Shitet nga: Lavdim 09 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 16 she me 4 bulona per me shume kontaktoni ne telefon 045546223.shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim