Fellne 16she per Vw Polo dhe Golf 4

Shitet nga: polo 18 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e vw polo dhe golf 4, jane te vendosura ne polo fabrikisht. Jane 5copa qe dmth me rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim