Fellne 16she

Shitet nga: Elvis 16 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16she te audi a4 ne gjendje te rregullt nuk jan te demtuara arsyja e shitjes nuk pom duhet se i kam marr tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim