Fellne 17 coll

Shitet nga: egzoni 06 Mar 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne golfit 5 passat sharan jon 17 coll boj ndrrim
Viber +38649545450 qmimi 280e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim