Fellne 17 coll

Shitet nga: egzoni 30 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te audis A8 A6 A5 A4 golf 5 passat boj ndrrim
Viber +38649822234 140e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim