Fellne 17 (me goma) per Audi A5, Passat, Golf etj.

Shitet nga: Alu 23 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane ne gjendje shume te mire vetem me disa grritha.
Gomat jane ne gjendje te mire (2011)


NUK BEJ NDERRIME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim