Fellne 17' me goma 225/45/R17 per BMW

Shitet nga: Gazmend 01 Nën 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 per BMW me goma te dimritt. Gomat jane te perduruar vetem 1 dimer.
Fellnet me gjith goma jan te ardhura nga zvicra. Fellnet jan perdru 2 sezone te dimrit.
Felnet jan original te BMW ndersa gomat jan PIRELLI 225/ 45-R17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim