Fellne 17, per Audi A5, Passat, Golf etj.

Shitet nga: alumin 22 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 ne gjendje shume te mire vetem me disa grritha te vogla.
Gomat jane ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim