Fellne 17" per Saab dhe Ford

Shitet nga: Debatik Gashi 21 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17" per saab shume te ruajtura, nuk dridhin me goma qmimi 220€

Dhe fellne per ford 17" pa goma 200€

Te dy palet jane te ardhuna nga gjermania

Kontakto 044-20-20-88
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim