Fellne 17

Shitet nga: Fellne 15 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per audi golf 5 6 touran passat te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim