Fellne 17

Shitet nga: meti 03 Krr 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim