Fellne 17

Shitet nga: Ekrem 26 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi a4 me kater gonat e reja te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim