Fellne 17&18

Shitet nga: Ismail 16 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 par fellne 17&18+ 4 bandasha me guma dimrit per mercedes qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim