Fellne 17.225.45

Shitet nga: enver 13 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per bmw 17.225.45 gomat jan te reja pak te perdorta ndrrim i munshem 044530714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim